Netykieta

Serwis cms.apap-madreleczenie.usp.dev jest miejscem, za pomocą którego chcemy się kontaktować ze wszystkimi, którzy są zainteresowani mądrym podejściem do leczenia powszechnych dolegliwości takich jak ból, gorączka, przeziębienie i grypa. Naszym celem jest dostarczanie Wam przydatnych i ciekawych informacji, porad i wiedzy na temat mądrego leczenia przy jednoczesnym prowadzeniu otwartego dialogu i z zachowaniem zasady wzajemnego szacunku.

Jako USP Zdrowie szanujemy prawo użytkowników do wyrażania swoich poglądów i opinii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarzy i postów, które są wulgarne i obraźliwe, naruszają dobra osobiste innych osób, stanowią SPAM, nieuprawnioną promocję stron trzecich lub nie dotyczą tematów podejmowanych na stronie cms.apap-madreleczenie.usp.dev. Autorzy postów naruszających powyższe zasady zostaną poproszeni o usunięcie wpisu, a w przypadku niespełnienia prośby, wpisy zostaną usunięte przez administratorów strony.

Ze względów prawnych będziemy zmuszeni do usuwania postów naruszających prawa autorskie oraz inne prawa własności intelektualnej lub zachęcające do łamania prawa. Autor postu naruszającego powyższe prawa będzie poproszony o usunięcie wpisu, a w przypadku niespełnienia prośby wpis zostanie usunięty przez administratora.

Jednocześnie ostrzegamy o możliwości blokowania użytkowników, których komentarze ustawicznie naruszają przepisy obowiązującego prawa, zasady wzajemnego szacunku i uderzają w godność lub inne dobra osobiste użytkowników należących do społeczność skupionej na stronie cms.apap-madreleczenie.usp.dev.

Zdrowie oraz mądre leczenie z użyciem leków dostępnych bez recepty stanowi dla nas szczególną wartość i cieszymy się, że użytkownicy chcą o nim rozmawiać. Strona cms.apap-madreleczenie.usp.dev nie służy jednak do dzielenia się nieautoryzowanymi poradami lekarskimi, dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za stosowanie się do tego typu porad. W przypadkach tego wymagających, niezbędna jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą, do której zachęcamy i odsyłamy.